Dok u Hrvatskoj grade “Kulturne centre” i šire “Srpsku kulturu” u Srbiji vrše mobilizaciju u četničke odrede i provode vojnu obuku u Vojvođanskim šumama. Proslijeđujem vam poruku jednog četnika koja me je punukala da napišem nekoliko riječi.
Za sve one koji misle da je rat završio i da se trebamo okrenuti budućnosti a posebno kada proračun Srbije za vojsku raste brže nego u Hrvatskoj. Kada četnici širom Srbije organiziraju kampove za obuku djece i mladih, kada Rusija intenzivno naoružava Srbiju i kada Srbija u svijetu vodi propagandni rat protiv Hrvatske snimajući filmove o Jasenovcu i proglašavajući Hrvatsku genocidnom državom a Hrvatski narod genocidnim narodom istovremeno niječući zločine koje su počinili Srbi…
Netko će se nasmijati kada pročita ovaj članak ali ti isti su se smijali i devedesetih godina ne vjerujući da će nas Srbija napasti pa je zbog svega toga od milion muškaraca 1991. godine samo nas 35.000 dragovoljaca uzelo oružje i stalo u obranu Hrvatske i uz Božju pomoć učinili smo čudo i stvorili Slobodnu i Neovisnu Hrvatsku.
Hrvatski narode budimo budni i spremni na sve što nas čeka u budućnosti.